Dermacol Cover

kosmetická sada IV.

Dermacol Cover kosmetická sada IV.
Dermacol Cover kosmetická sada IV.
Výprodej
404

Kód: DER03275 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: extrémně krycí make-up SPF 30 Cover 30 g odstín 207 + vyhlazující báze pod make-up Satin 30 ml + kosmetická taška

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dermacol Cover
| 404

Vlastnosti

Konzistence
krémový make-up
Ochrana proti slunci
bez SPF
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)
Typ krytí
vysoké
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
dárková sada
Voděodolné
voděodolné

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.