Dermacol Contour Palette konturovací paletka

14×
Dermacol Contour Palette konturovací paletka
Dermacol Contour Palette konturovací paletka
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
299

Ušetříte 10%
odstín 01 12 g
269

Kód: DER04921 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Dermacol Contour Palette

Paletka na konturování obličeje Dermacol Contour Palette zvýrazní rysy vašeho obličeje a zajistí okouzlující a profesionálně vypadající make-up.

Vlastnosti:

  • zvýrazňuje kontury obličeje
  • rozjasňuje
  • pudrová textura
  • opticky vyhlazuje a zjemňuje pleť

Jak používat:
Tmavší odstíny nanášejte na prohlubně ve tváři a rozjasňovač na místa, která chcete zdůraznit.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Contour Palette14