DermacolCompact Mineral minerální pudr se zrcátkem

6×
Dermacol Compact Mineral minerální pudr se zrcátkem
Dermacol Compact Mineral minerální pudr se zrcátkem
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
159

Ušetříte 5%
odstín 01 8.5 g
150

Skladem | Kód: DER1357
1
U Vás kurýrem DPD
pátek 3. 12. 2021
Osobní odběr
čtvrtek 2. 12. 2021

Popis:
Skvělý kompaktní pudr Dermacol Compact Mineral Powder dokonale zmatní vaši pleť. Díky jedinečné receptuře zabraňuje pocitu mastné pleti. Dokonale přilne a zajistí perfektní konečný vzhled. Obsahuje pigmenty, které srovnávají barevné nesoulady a poskytují přirozený a sjednocený tón pleti. Minerální pudr Dermacol Compact Mineral Powder ochraňuje vaši pleť před nepříznivými okolními vlivy. V atraktivním praktickém balení se zrcátkem a houbičkou.

Účinky:

  • dokonale a dlouhodobě zmatňuje
  • sjednocuje tón  pleti
  • díky pigmentům srovnává barevný nesoulad

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Pomocí houbičky jemně vklepejte.
Dermatologicky testováno.

Vlastnosti

Odstín make-upu
fair

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.