Dermacol BT Cell

kosmetická sada I.

Dermacol BT Cell kosmetická sada I.
Dermacol BT Cell kosmetická sada I.
Dermacol BT Cell kosmetická sada I.
Novinka
364

Kód: DER03291 | 2 ks skladem

Sada obsahuje: intenzivní liftingový krém 50 ml + intenzivní liftingový krém na oční okolí a rty 15 ml + intenzivní liftingová maska 2x8 g

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 18. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 18. 1. 2019
Dermacol BT Cell
| 364

Vlastnosti

Podle problému pleti
vrásky a linky, zpevnění a lifting
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.