Dermacol Aroma Ritual

svěží tělový peeling

2×
Dermacol Aroma Ritual svěží tělový peeling
rebarbora a jahody 200 g

Kód: DER1921 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dermacol Aroma Ritual
rebarbora a jahody 200 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Dermacol Aroma Ritual

Popis:
Svěží tělový peeling Dermacol Aroma Ritual pečlivě, ale velmi šetrně odstraňuje z pokožky odumřelé kožní buňky a ostatní nečistoty pomocí malých krystalků cukru a výtažků z ovoce. Přípravek pokožku jemně čistí od nečistot a důkladně odstraňuje i suché šupinky odumřelé kůže, které se na pokožce průběžně tvoří vlivem její přirozené regenerace. Navrací pokožce příjemným způsobem pružnost a jemnost, dodává jí energii a nádherně ji rozjasňuje. Tělový peeling Aroma Ritual obsahuje výtažky z jahod a rebarbory, které vaši pokožku provoní osvěžující lehkou vůní. Přírodní účinné látky obsažené v jahodách pokožku hydratují, podporují její obnovu a zabraňují jejímu předčasnému stárnutí. Rebarbora důkladně čistí póry od přebytečného kožního mazu a sjednocuje tón pokožky. Nádherná osvěžující vůně uvolňuje nahromaděný stres po náročném dni a dodá vám pocit čistoty a radosti ze života. Hedvábně jemná, rozjasněná a regenerovaná pokožka je okamžitým výsledkem každého použití peelingu Aroma Ritual. Přípravek je vhodné používat jednou týdně, při bezproblémové pokožce stačí použití i jednou za 14 dní. Používání tohoto přípravku si oblíbíte a budete se k němu rádi vracet. Příjemná masáž s krásnou vůní bude skvělým relaxačním zážitkem, který nejen zdokonalí pokožku vašeho těla, ale také vám zlepší náladu. Používejte jahodovo-rebarborový peeling, který vám přinese osvěžení a perfektně obnoví pokožku vašeho těla!

Účinky:

 • šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky
 • jemně pokožku čistí od nečistot i přebytečného kožního mazu
 • vyhlazuje pokožku a navrací jí pevnost
 • dodává pokožce jemnost, pružnost a přirozenou vitalitu
 • podporuje obnovu pokožky a zpomaluje její stárnutí
 • jahodovo-rebarborová vůně osvěžuje a uvolňuje
 • přípravek regeneruje a rozjasňuje pokožku
 • sjednocuje tón pokožky
 • relaxační zážitek vás uvolní a dodá vám dobrou náladu

Složení:

 • výtažky z jahod – osvěžují pokožku, hydratují, podporují její regeneraci a dokonale ji zvláčňují
 • výtažky z rebarbory – dodávají pokožce vitalitu, sjednocují tón pokožky a dokonale ji rozjasňují
 • krystalky cukru – jemně z pokožky odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte 1x týdně za pomoci jemné masáže. Po použití peelingu pokožku důkladně opláchněte a dále ošetřujte běžnou kosmetickou péčí. Pokud máte bezproblémovou pokožku, můžete přípravek používat jednou za 14 dní.

Vlastnosti

Konzistence
peeling
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.