Dermacol Aroma Ritual

povznášející sprchový gel

1×
Dermacol Aroma Ritual povznášející sprchový gel
Dermacol Aroma Ritual povznášející sprchový gel
mandarinkový sorbet 250 ml

Kód: DER1945 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dermacol Aroma Ritual
mandarinkový sorbet 250 ml

Popis kosmetiky Dermacol Aroma Ritual

Popis:
Dermacol Aroma Ritual povznášející sprchový gel s mandarinkovým olejem povzbudí vaši mysl při každodenní sprše. Oslnivá vůně slaďoučkého mandarinkového sorbetu přinese radost do vaší koupelny. Vaše pokožka je po sprše svěží, pružná a plná energie. Sprchový gel Dermacol Aroma Ritual je to pravé pro dobrou náladu a spokojenou pokožku.

Účinky:

  • jemně čistí
  • hydratuje
  • dodává sladkou vůni mandarinkového sorbetu

Složení:

  • mandarinkový olej - zjemňuje pokožku

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste na vlhkou pokožku a vytvořte pěnu. Následně opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.