Dermacol Acneclear

kosmetická sada I.

Dermacol Acneclear kosmetická sada I.
Dermacol Acneclear kosmetická sada I.

Kód: DER03273 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: odličovací čisticí gel pro problematickou pleť 200 ml + hydratační gelový krém pro problematickou pleť, akné 50 ml + pleťová maska pro problematickou pleť, akné 2x8 g + kosmetická taška

Dermacol Acneclear

Vlastnosti

Kdy používat
na den
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
problematická
Typ sady
dárková sada
Účinek
proti akné
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.