Dermacol 12H True Colour Eyelinerdlouhotrvající tužka na oči

14×
Dermacol 12H True Colour Eyeliner dlouhotrvající tužka na oči
Dermacol 12H True Colour Eyeliner dlouhotrvající tužka na oči
Doporučená maloobchodní cena
99

Ušetříte 12%
odstín 01 Turquoise
87

Kód: DER2306 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
čtvrtek 9. 4. 2020
Osobní odběr
středa 8. 4. 2020

Popis produktu Dermacol 12H True Colour Eyeliner
Vlastnosti

Dlouhotrvající tužka na oči Dermacol 12H True Colour Eyeliner s krémovou texturou a intenzivním pigmentem dodávajícím sytou a výraznou barvu dokole zvýrazní a podtrhne krásu vašich očí jedním tahem.

Vlastnosti:

  • vysoká pigmentace poskytuje sytou a bohatou barvu
  • krémovou texturu lze snadno aplikovat a rozetřít

Jak aplikovat:
Hrotem tužky veďte linku po linii řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro efekt kouřového líčení linku lehce rozetřete.

Vlastnosti

Odstín
zelený
Efekt
dlouhotrvající

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol 12H True Colour Eyeliner