Demeter Apple Blossom kolínská voda unisex

Varianty Demeter Apple Blossom

  • Demeter Apple Blossom kolínská voda unisex 120 ml  kolínská voda unisex 120 ml  

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    Kód: DEM0069
    Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Nahoru

Popis parfému Demeter Apple Blossom

Recenze

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Složení

jablko, květinové tóny, květ jabloně

Demeter Apple Blossom je květinově-ovocná vůně pro moderní ženy, které vyhledávají pocit sebedůvěry a svěžesti. Parfém představuje radost ze života, nespoutanost a lehkou mysl.

Dámská vůně Demeter Apple Blossom vyniká svými velmi ženskými tóny, ukrytými v šťavnatých a čerstvých esencích parfému. Jedinečná kompozice všech složek vůně vytváří neopakovatelné delikátní aroma, které vás dokonalým způsobem zahalí do vzdušného závoje svěžesti. Tento dámský parfém značky Demeter je speciálně navržen pro nošení v jarním nebo v letním období. Jeho odlehčené aroma se pefektně hodí pro nošení přes den, nebo pro neformální příležitosti, jako je například posezení s přáteli, nebo podvečerní párty.

Obklopte se okouzlujícími květinovými esencemi a vstupte do rozkvetlé zahrady plné osvěžení a nové energie s dámskou vůní Demeter Apple Blossom! Tento parfém vám vykouzlí úsměv na tváři a podpoří vaše sebevědomí i přirozený půvab.

Nahoru

O značce Demeter

Parfémy Demeter | Demeter - vůně v té nejosobnější podobě. Podle řecké mytologie byla Démétér dcerou Titána Krona a bohyní plodnosti země a rolnictví. Dnes jméno Demeter hrdě nese vysoce kontrolovaná ochranná známka, označující produkty certifikovaného biodynamického zemědělství, a také značka parfémů, unikátní mimo jiné používáním téměř výhradně přírodních surovin.Demeter Fragrance Library považuje za svou misi co nejvíce rozšířit používání vůní, protože věří, že kvalitní vůně dokáže vylepšit každý den. Značka tedy usiluje o to, aby lidé v dnešním hektickém světě úžasný svět vůní neopomíjeli a aby se učili vnímat je na té nejjednodušší a nejpřirozenější bázi. Tak, jako nové věci poznává dítě, - se svěží perspektivou objevu.Značka Demeter zahrnuje více než 250 různých vůní, inspirovaných každodenními zkušenostmi a věcmi. Jedná se vždy o jednoduché, povědomé a přátelské vůně, jako například dětský pudr nebo těsto na vanilkový koláč, upravené tak, aby byly rozeznatelné a současně nositelné. Díky tomuto unikátnímu a citlivě nastavenému přístupu může značka nabízet také parfémy založené na vskutku originální inspiraci. Už jste někdy vyzkoušeli parfém připomínající svou vůní zeminu, kůži nebo gin s tonikem? Již dávno bylo prokázáno, že smyslem, který je nejtěsněji svázaným s emocemi, je čich. Proto, když si vybíráte parfém značky Demeter, můžete nalézt vůni, kterou máte spojenou s těmi nejvzácnějšími emocionálními vzpomínkami. Používáním takového parfému vyjadřujete tuto velmi osobní emociální reakci, a tak je Demeter jedinou prestižní značkou parfémů zcela zaměřenou na klienta. Ten se snadno může stát tvůrcem svého naprosto unikátního osobitého parfému, protože vůně Demeter jsou jednouché, založené vždy na jedné vonné notě, a tak se dají míchat a vrstvit.Značka Demeter také usiluje o to, aby její produkty byly co nejvíce v souladu s přírodou. 95 % surovin pochází z přírodních nebo obnovitelných zdrojů a parfémy Demeter neobsahují žádná umělá barviva, emulgátory či ftaláty. Alkohol v parfémech je přirozeně kvašený z kukuřice.Značka Demeter je doslovným projevem výroku „Nezapomeň se zastavit a přivonět k růži“. Podněcuje své zákazníky k tomu, aby si užili a ocenili nádherné vůně, které je neustále obklopují. Značka Demeter znamená nalézání krásy v každodenních věcech.„Vaše výbava parfémů by měla zahrnovat víc, než jen klasické vůně od návrháře. To je, jako byste v šatníku měli jen večerní šaty – krásné, ale neodpovídající tomu, co chcete pro svůj každodenní život. Potřebujete také pohodlné šaty…“ (Christopher Brosius, zakladatel Demeter Fragrance Library)

Nahoru

Recenze Demeter Apple Blossom

Co si o Demeter Apple Blossom myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Recenze *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​