Delarom Resource'Air bytový sprej

   Značka: Delarom

   Varianty Delarom Resource'Air

   • Delarom Resource'Air bytový sprej 50 ml bytový sprej 50 ml 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    Kód: DEL3678

    484 Kč

    Hlídat dostupnost

   Nahoru

   Popis parfému Delarom Resource'Air

   Hodnocení

   Vzhled flakonu

   Výdrž vůně

   Intenzita

   Celkový dojem

   Popis:

   Delarom Spray Ressourc'Air je velmi příjemně vonící sprej určený do interiérů. Obsahuje 100% čisté a přírodní esenciální oleje. Tato živá směs esenciálních olejů je velmi povznášející a inspirativní. Pomáhá v boji proti znečištěnému ovzduší v našich domovech a chrání životní prostředí. Výtažky z ovoce a čerstvé květinové tóny vytvářejí lákavou, neopakovatelnou kombinaci vůní v typické francouzské kvalitě. Spray Ressourc'Air je zklidňující a čisticí směs přirozených vlastností, která vytváří plně relaxační prostředí. Uvolňuje podrážděnost a napětí, navozuje pocit čistoty, útulnosti a nádherně provoněného ovzduší. Odpočiňte si a sněte o luxusní zahradě plné květů. Zvolte pro váš domov přírodní esenciální oleje, zvolte Ressourc'Air!

   Účinky:

   • příjemně vonící sprej určený do interiérů
   • pomáhá v boji proti znečištěnému ovzduší v domácnostech
   • chrání životní prostředí
   • zklidňuje a přirozeně čistí vzduch
   • vytváří plně relaxační prostředí
   • uvolňuje podrážděnost a napětí
   • navozuje pocit čistoty a útulnosti

   Složení:

   • 100% čisté a esenciální oleje – pomáhají v boji proti znečištěnému ovzduší v domácnostech, chrání životní prostředí, zklidňují, uvolňují podrážděnost a napětí, přirozeně čistí vzduch, vytvářejí plně relaxační prostředí

   Jak aplikovat:

   Sprej aplikujte do vzduchu v místnosti, postačí 2 - 4 stříknutí spreje, podle velikosti místnosti. Aplikovat je možné jednou i víckrát denně. V ložnicích počkejte s návratem do místnosti 10 minut po použití spreje. Nestříkejte v přítomnosti dětí mladších 7 let, nepoužívejte na pokožku.

   Důležité upozornění

   Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut oplachujte vodou. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.Extrémně hořlavý aerosol. (Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí roztrhnout.) Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Zákaz kouření. Nespalujte nebo nepropichujte, ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/ 122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.

   Nahoru

   O značce Delarom

   Kosmetika Delarom v sobě kombinuje jedinečné účinky aromaterapie současně s těmi nejnovějšími vědeckými poznatky. Francouzská značka Delarom byla založena v roce 2008 s myšlenkou vytvořit novou, svěží a moderní kosmetiku, která bude založená na osvědčených tradičních postupech. Kosmetika Delarom tak v sobě spojuje přírodní inovativní receptury, originální látky a jemné vůně.  Produkty značky Delarom čerpají ze známých výhod aromaterapie. K výrobě produktů jsou používané kvalitní esenciální oleje ze středomořských rostlin. Tyto esenciální oleje mají mimořádně dobrý vliv na pokožku celého těla i na psychiku. Svěží aromatická vůně kosmetiky Delarom vám poskytne příjemné uvolnění a dobrý pocit. Součástí sortimentu je nejen mimořádně účinná kosmetika, ale také osvěžovače vzduchu a jedinečné parfémy, jejichž aroma vás naprosto okouzlí! Kosmetika Delarom je navíc šetrná k přírodě a její výroba nijak nezatěžuje životní prostředí.

    

   Nahoru

   Hodnocení Delarom Resource'Air

   Co si o Delarom Resource'Air myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   parfums.cz mění jméno na notinoNew me

   Menu

   volejte 530 514 014