Delarom Resource'Air bytový sprej

 • Delarom Resource'Air bytový sprej
 • Delarom Resource'Air bytový sprej 1
   více

  Varianty Delarom Resource'Air

  • Delarom Resource'Air bytový sprej 50 ml bytový sprej 50 ml  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: DEL3678

  Nahoru

  Popis parfému Delarom Resource'Air

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Popis:

  Delarom Spray Ressourc'Air je velmi příjemně vonící sprej určený do interiérů. Obsahuje 100% čisté a přírodní esenciální oleje. Tato živá směs esenciálních olejů je velmi povznášející a inspirativní. Pomáhá v boji proti znečištěnému ovzduší v našich domovech a chrání životní prostředí. Výtažky z ovoce a čerstvé květinové tóny vytvářejí lákavou, neopakovatelnou kombinaci vůní v typické francouzské kvalitě. Spray Ressourc'Air je zklidňující a čisticí směs přirozených vlastností, která vytváří plně relaxační prostředí. Uvolňuje podrážděnost a napětí, navozuje pocit čistoty, útulnosti a nádherně provoněného ovzduší. Odpočiňte si a sněte o luxusní zahradě plné květů. Zvolte pro váš domov přírodní esenciální oleje, zvolte Ressourc'Air!

  Účinky:

  • příjemně vonící sprej určený do interiérů
  • pomáhá v boji proti znečištěnému ovzduší v domácnostech
  • chrání životní prostředí
  • zklidňuje a přirozeně čistí vzduch
  • vytváří plně relaxační prostředí
  • uvolňuje podrážděnost a napětí
  • navozuje pocit čistoty a útulnosti

  Složení:

  • 100% čisté a esenciální oleje – pomáhají v boji proti znečištěnému ovzduší v domácnostech, chrání životní prostředí, zklidňují, uvolňují podrážděnost a napětí, přirozeně čistí vzduch, vytvářejí plně relaxační prostředí

  Jak aplikovat:

  Sprej aplikujte do vzduchu v místnosti, postačí 2 - 4 stříknutí spreje, podle velikosti místnosti. Aplikovat je možné jednou i víckrát denně. V ložnicích počkejte s návratem do místnosti 10 minut po použití spreje. Nestříkejte v přítomnosti dětí mladších 7 let, nepoužívejte na pokožku.

  Důležité upozornění

  Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut oplachujte vodou. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.Extrémně hořlavý aerosol. (Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí roztrhnout.) Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Zákaz kouření. Nespalujte nebo nepropichujte, ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/ 122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.

  Nahoru

  O značce Delarom

  Kosmetika Delarom v sobě kombinuje jedinečné účinky aromaterapie současně s těmi nejnovějšími vědeckými poznatky. Francouzská značka Delarom byla založena v roce 2008 s myšlenkou vytvořit novou, svěží a moderní kosmetiku, která bude založená na osvědčených tradičních postupech. Kosmetika Delarom tak v sobě spojuje přírodní inovativní receptury, originální látky a jemné vůně. 

  Produkty značky Delarom čerpají ze známých výhod aromaterapie. K výrobě produktů jsou používané kvalitní esenciální oleje ze středomořských rostlin. Tyto esenciální oleje mají mimořádně dobrý vliv na pokožku celého těla i na psychiku. Svěží aromatická vůně kosmetiky Delarom vám poskytne příjemné uvolnění a dobrý pocit. Součástí sortimentu je nejen mimořádně účinná kosmetika, ale také osvěžovače vzduchu a jedinečné parfémy, jejichž aroma vás naprosto okouzlí! Kosmetika Delarom je navíc šetrná k přírodě a její výroba nijak nezatěžuje životní prostředí.

  Nahoru

  Delarom Resource'Air recenze

  Co si o Delarom Resource'Air myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu