Decléor Lift Experience

liftingová maska

Decléor Lift Experience liftingová maska
Decléor Lift Experience liftingová maska
Decléor Lift Experience liftingová maska
5 x 150 g + 5 x 30 ml
1 609

Kód: DEC0785 | 1 ks skladem
ks
Zásilkovna
úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 19. 4. 2019
Decléor Lift Experience
5 x 150 g + 5 x 30 ml | 1 609

Popis kosmetiky Decléor Lift Experience

Liftingová maska Decléor Lift Experience s průlomovou dvoufázovou omlazující technologií zpevňuje zralou pleť a redukuje vrásky.

Vlastnosti:

  • omlazuje a pozvedá pleť
  • vyhlazuje a navrací pevnost podporou tvorby kolagenu
  • vyplňuje vrásky zevnitř
  • pomáhá remodelovat kontury tváře

Složení:

  • japonská bylina saiko, aminokyselina serine - vyhlazují
  • bambucké máslo – zvláčňuje
  • kukuřičný extrakt – tonizuje

Jak aplikovat:
Aplikujte silnou vrstvu Lift cream patch effect masky na obličej a krk. Poté přiložte suchou gázu na obličej a krk a uhlaďte. Následně důkladně smíchejte obsah balení Thermo-modelling lift powder s pramenitou vodou. Směs vody a pudru aplikujte špachtlí na obličej a krk. Po 10 až 15 minutách jemně sejměte masku jedním tahem. Na závěr odstraňte zbytky odstraňte nahřátým, vlhkým ručníkem (oshibori).

Vlastnosti

Podle problému pleti
zpevnění a lifting
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
lifting a zpevnění
Věk
zralá pleť

O značce Decléor

Příběh značky Decléor se začal psát v roce 1974, kdy odvážný a zanícený tým sestávající z lékaře, učitele shiatsu, aromaterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kosmetiku přivedl do oblasti péče o tělo a krásu holistický přístup, vášeň a energii.

Dnes je luxusní francouzská značka Decléor Paris největší světovou kosmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého světa, všeho věku a kulturního zázemí si zamilovaly tuto značku vyznávající holistický přístup ke kráse a přírodní ingredience.

Decleór nabízí unikátní systém péče o krásu založený na pečlivě vybraných a zkombinovaných přírodních ingrediencích. Exkluzivní aktivní a nebývale účinní směsi spraví z vaši každodenní starostlivosti o pleť zážitek povznášející smysly.

Pohled na krásu značky Decleór je neoddělitelný od jejího přístupu k celému světu, který klade důraz na rovnováhu a rozkvět přirozených a přírodních kvalit.