Decléor Arome Euphorictablety do koupele

Decléor Arome Euphoric tablety do koupele
Decléor Arome Euphoric tablety do koupele
4x25 g

Kód: DEC0702 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Decléor Arome Euphoric
Vlastnosti

Popis:
Luxusní šumivé tablety do koupele Decléor Arome Euphoric vám přináší jedinečný zážitek během koupání. Po vhození do vany, zahalí vaše tělo smyslnou vůní. Miliony bublinek s vůní teplých květin, pižma a oleje z Maté vás přenesou do exotického ráje.
Decléor Arome Euphoric tablety do koupele svým jemným složením pečují o pokožku a vyživují epidermis. Po koupeli zanechá na kůži sametový film. Ideální způsob jak zrelaxovat tělo i mysl. Box obsahuje 4 tablety.

Účinky:

  • péče o tělo i mysl
  • působí blahodárně během koupele
  • provoněná relaxace

Složení:

  • esenciální olej z růže – ošetřuje suchou a zánětlivou pokožku, dodává pocit síly a jistoty
  • heřmánek – pečuje o pokožku
  • éterické oleje z Maté, pačuli, mandarinky, zázvoru, bergamotu – uvolňují mysl

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Položte se do vany s teplotou vody 37 °C a tabletu vhoďte za záda. Poté si užijte příjemnou relaxaci.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Decléor

Příběh značky Decléor se začal psát v roce 1974, kdy odvážný a zanícený tým sestávající z lékaře, učitele shiatsu, aromaterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kosmetiku přivedl do oblasti péče o tělo a krásu holistický přístup, vášeň a energii.

Dnes je luxusní francouzská značka Decléor Paris největší světovou kosmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého světa, všeho věku a kulturního zázemí si zamilovaly tuto značku vyznávající holistický přístup ke kráse a přírodní ingredience.

Decleór nabízí unikátní systém péče o krásu založený na pečlivě vybraných a zkombinovaných přírodních ingrediencích. Exkluzivní aktivní a nebývale účinní směsi spraví z vaši každodenní starostlivosti o pleť zážitek povznášející smysly.

Pohled na krásu značky Decleór je neoddělitelný od jejího přístupu k celému světu, který klade důraz na rovnováhu a rozkvět přirozených a přírodních kvalit.

Recenze Decléor Arome Euphoric