Decléor Aroma Cleanse

kosmetická sada You, Me, Mistletoe

Decléor Aroma Cleanse kosmetická sada You, Me, Mistletoe
Decléor Aroma Cleanse kosmetická sada You, Me, Mistletoe

Kód: DEC01102 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hydra Floral Everfresh Limited Edition lehký hydratační krém 30 ml + Intense Nutrition výživný balzám na rty 8 ml + Aroma Cleanse Hydra Radiance čisticí pěna 3 v 1 50 ml

Decléor Aroma Cleanse

Popis produktu Decléor Aroma Cleanse

Dopřejte své pleti péči, aby byla dokonale hydratovaná, prozářená a chráněná proti vnějším vlivům. Be Merry and Hydrate set 3 produktů založených na přírodních ingrediencích a esenciálních olejích je vhodný pro každý typ pleti, zejména pro tu dehydratovanou.

Sada obsahuje:

  • Hydra Floral Ever Fresh Eye Gel 15 ml
  • Hydra Floral Ever Fresh Rich Cream 50 ml
  • Aromessence Neroli amara 5 ml

Vlastnosti

Kdy používat
na den
Konzistence
krém
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
dárková sada
Účinek
výživa
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Decléor

Příběh značky Decléor se začal psát v roce 1974, kdy odvážný a zanícený tým sestávající z lékaře, učitele shiatsu, aromaterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kosmetiku přivedl do oblasti péče o tělo a krásu holistický přístup, vášeň a energii.

Dnes je luxusní francouzská značka Decléor Paris největší světovou kosmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého světa, všeho věku a kulturního zázemí si zamilovaly tuto značku vyznávající holistický přístup ke kráse a přírodní ingredience.

Decleór nabízí unikátní systém péče o krásu založený na pečlivě vybraných a zkombinovaných přírodních ingrediencích. Exkluzivní aktivní a nebývale účinní směsi spraví z vaši každodenní starostlivosti o pleť zážitek povznášející smysly.

Pohled na krásu značky Decleór je neoddělitelný od jejího přístupu k celému světu, který klade důraz na rovnováhu a rozkvět přirozených a přírodních kvalit.