Decléor Aroma Cleanse

dvoufázový odličovač na obličej a oči

Decléor Aroma Cleanse dvoufázový odličovač na obličej a oči
Decléor Aroma Cleanse dvoufázový odličovač na obličej a oči
Decléor Aroma Cleanse dvoufázový odličovač na obličej a oči
Doprava zdarma
200 ml
834

Kód: DEC01097 | Více než 20 ks skladem
ks
Dárek pro vás
Kupte si alespoň dva produkty značky Decléor a doprava zdarma je vaše. Dopřejte vaší pleti exkluzivní francouzskou péči s Decléor.

Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Decléor Aroma Cleanse
200 ml | 834

Vlastnosti

Konzistence
voda
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Decléor

Příběh značky Decléor se začal psát v roce 1974, kdy odvážný a zanícený tým sestávající z lékaře, učitele shiatsu, aromaterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kosmetiku přivedl do oblasti péče o tělo a krásu holistický přístup, vášeň a energii.

Dnes je luxusní francouzská značka Decléor Paris největší světovou kosmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého světa, všeho věku a kulturního zázemí si zamilovaly tuto značku vyznávající holistický přístup ke kráse a přírodní ingredience.

Decleór nabízí unikátní systém péče o krásu založený na pečlivě vybraných a zkombinovaných přírodních ingrediencích. Exkluzivní aktivní a nebývale účinní směsi spraví z vaši každodenní starostlivosti o pleť zážitek povznášející smysly.

Pohled na krásu značky Decleór je neoddělitelný od jejího přístupu k celému světu, který klade důraz na rovnováhu a rozkvět přirozených a přírodních kvalit.