Decléor Aroma Cleanse

čisticí mléko pro zralou pleť

1×
Decléor Aroma Cleanse čisticí mléko pro zralou pleť
Decléor Aroma Cleanse čisticí mléko pro zralou pleť
200 ml

Kód: DEC0711 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Decléor Aroma Cleanse
200 ml

Popis produktu Decléor Aroma Cleanse

Popis:
Decléor Aroma Cleanse čisticí mléko uspokojí všechny potřeby zralé pleti. Odstraňuje maz, nečistoty bez vysoušení. Díky svému složení zklidňuje a ochraňuje. Vysoké množství aminokyselin regenerují a znatelně redukují drobné vrásky a linky.
Obsažené oleje pomáhají zvýšit kvalitu pleti. Uzavírají vlhkost uvnitř epidermis a brání zbytečnému vysušení. Po použití Decléor Aroma Cleanse čisticího mléka zůstává pleť vláčná, hladká, pružná a mladistvá.

Účinky:

  • čistá, detoxikovaná pleť
  • vyhlazeny jemné vrásky a linky
  • pružnější a vitálnější pleť
  • pleť hydratovaná a vyživená do hloubky

Složení:

  • esenciální olej z magnolie – zklidňuje a ochraňuje
  • extrakt z růže - regeneruje
  • olej ze sladkých mandlí – zvyšuje kvalitu pleti

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy zralé pleti.

Jak aplikovat:
Naneste pomocí vatového tamponu a krouživými pohyby očistěte obličej, krk a dekolt, dokud nebude tampon čistý.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
zralá pleť

O značce Decléor

Příběh značky Decléor se začal psát v roce 1974, kdy odvážný a zanícený tým sestávající z lékaře, učitele shiatsu, aromaterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kosmetiku přivedl do oblasti péče o tělo a krásu holistický přístup, vášeň a energii.

Dnes je luxusní francouzská značka Decléor Paris největší světovou kosmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého světa, všeho věku a kulturního zázemí si zamilovaly tuto značku vyznávající holistický přístup ke kráse a přírodní ingredience.

Decleór nabízí unikátní systém péče o krásu založený na pečlivě vybraných a zkombinovaných přírodních ingrediencích. Exkluzivní aktivní a nebývale účinní směsi spraví z vaši každodenní starostlivosti o pleť zážitek povznášející smysly.

Pohled na krásu značky Decleór je neoddělitelný od jejího přístupu k celému světu, který klade důraz na rovnováhu a rozkvět přirozených a přírodních kvalit.