O ZNAČCE DECLÉOR

Příběh značky Decléor se začal psát v roce 1974, tedy již dávno před vznikem světového trendu esenciálních olejů. Dnes je Decléor přední kosmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Již přes 40 let laboratoře Decléor vylepšují své odborné znalosti, a díky tomu vyvíjí esenciální oleje pro každodenní péči o všechny typy pleti.
 

 

Decleór kosmetika nabízí unikátní systém péče o krásu postavený na řemeslných, extra silných a koncentrovaných přípravků. Decleór produkty obsahují pouze nejlepší přírodní ingredience, které bojují proti poškození pleti z městského způsobu života (jako je nedostatek spánku, znečištění, stres nebo nevyvážená strava).
 
Každá kapka esenciálního oleje obsahuje průměrně až 150 aktivních molekul. Už pouhých několik kapek tak vede k viditelné proměně pleti. Ikonickým produktem je bezpochyby olejové sérum Decléor Aromessence. Jedná se o směs těch nejjemnějších destilovaných esenciálních a extra panenských olejů, lisovaných za studena. Sérum je 100% aktivní a tedy zcela bez obsahu vody. Je tak silné, že pouhé 3 kapky oleje obsahují vše, co vaše pleť potřebuje.

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Decléor
  • Pleťové oleje
Filtr