Daylong Regular lipozomální ochranné mléko SPF 15

Daylong Regular lipozomální ochranné mléko SPF 15
Daylong Regular lipozomální ochranné mléko SPF 15
200 ml

Kód: DAY1887 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Daylong Regular
Vlastnosti

Popis:
Lipozomální ochranné mléko s faktorem SPF 15 Regular Locio z portfolia sluneční kosmetiky Daylong chrání pokožku před škodlivými vlivy slunečního záření.

Opalovací mléko Daylong Regular je vyvinuto speciálně na spolehlivou ochranu kůže s fototypem 3 až 6. Je vysoce odolné vůči slané i sladké vodě, poskytuje širokospektrální UVA a UVB ochranu a navíc kůži ošetřuje díky obsahu aloe vera a vitaminu E. Přípravek je neparfémovaný a neobsahuje PEG emulgátory ani přídavné konzervační látky.

Účinky:

  • chrání faktorem SPF 15
  • je voděodolné
  • ošetřuje

Složení:

  • UV filtry
  • aloe vera
  • vitamin E
  • lipozomy

Typ pokožky:
Vhodné pro pokožku s fototypem 3 až 6.

Jak aplikovat:
Nanášejte dostatečné množství přípravku na pokožku asi 20 minut před vystavením slunečním paprskům. Nechte dokonale vstřebat. Zabraňte kontaktu s očima. Během slunění aplikaci opakujte, zejména po koupání.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Ochranný faktor
střední ochrana (SPF 15 – SPF 25)
Aktivní látky
aloe vera, vitamin E

O značce Daylong

Jedinečná sluneční kosmetika Daylong pomáhá vaší kůži udržet si mladistvý, zářivý a zdravý vzhled, zatímco vy si můžete v klidu vychutnat aktivní pobyt na slunci. Kombinace medicínského přístupu s optimální kvalitou a vynikajícím pocitem na kůži činí produkty Daylong skutečně jedinečnými.

Sluneční kosmetika Daylong je speciálně navržena tak, aby se UV filtr dostal na všechna potřebná místa, včetně nerovností pokožky. Produkty jsou proto vyráběné ve formě speciálního lipozomálního locia, které zajišťuje dobrou roztíratelnost a příjemný pocit na kůži bez nežádoucího lepkavého pocitu.

Užívejte si slunečních paprsků a zároveň zajistěte své pokožce tu nejlepší ochranu před škodlivým UV zářením se značkou Daylong!

Recenze Daylong Regular