Davines Momo Yellow Melon

hydratační kondicionér pro suché vlasy

2×
Davines Momo Yellow Melon hydratační kondicionér pro suché vlasy
Davines Momo Yellow Melon hydratační kondicionér pro suché vlasy
Davines Momo Yellow Melon hydratační kondicionér pro suché vlasy
250 ml
401

Kód: DVS0017 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Davines Momo Yellow Melon
250 ml | 401

Popis kosmetiky Davines Momo Yellow Melon

Popis:
Hydratační kondicionér pro suché vlasy Davines Momo Yellow Melon má krémovou konzistenci, která dodává vlasům hloubkovou hydrataci. Přípravek usnadňuje rozčesávání vlasů a jejich konečnou úpravu, vyživuje vlasové vlákno a jedinečným způsobem navrací vlasům pružnost. Zanechává vlasy jemné, lesklé a nádherně provoněné ovocnou vůní. Ošetřujte své vlasy hydratačním kondicionérem, aby byly mladistvé a krásné každý den!

Účinky:

  • do hloubky vlasy hydratuje
  • usnadňuje rozčesávání a konečnou úpravu vlasů
  • vyživuje vlasy a navrací jim pružnost
  • zanechává vlasy jemné, lesklé a provoněné

Složení:

  • výtažky ze žlutého melounu - dodávají vlasům hloubkovou hydrataci, výživu

Typ vlasů:
Pro suché vlasy.

Jak aplikovat:
Nanášejte na ručníkem vysušené vlasy po umytí šamponem ze stejné kosmetické řady a nechte 2 - 5 minut působit. Poté vlasy důkladně opláchněte a vysušte obvyklým způsobem.

Vlastnosti

Typ vlasů
suché vlasy
Účinek
hydratace

O značce Davines

Italská vlasová kosmetika Davines poskytne vašim vlasům skutečně profesionální péči! Davines je italská rodinná firma, která byla založena v roce 1983 v Parmě. Zde rodina Bolatti zprovoznila výzkumnou laboratoř vyrábějící produkty vysoké kvality pro renomované kosmetické firmy.

Po deseti letech zdokonalování a získávání zkušeností v tomto oboru vznikla vlastní značka vlasové kosmetiky Davines, která nabízí zákazníkům nejen ty nejlepší vlasové produkty, ale také klade důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí. Vlasová kosmetika Davines je plná čistých přírodních látek, které intenzivně pečují o vlasy, obnovují jejich přirozenou krásu a posilují jejich odolnost.

Firma dodržuje etický kodex vycházející ze starověké filosofie, která pevně spojuje výrazy „krása“ a „dobro“. Dodržování hodnot tohoto kodexu se odráží v kvalitě produktů a služeb Davines.