Davidoff The Game

sprchový gel pro muže 150 ml

Davidoff The Game sprchový gel pro muže 150 ml
Davidoff The Game sprchový gel pro muže 150 ml
Davidoff The Game sprchový gel pro muže 150 ml
150 ml
206

Kód: DDF1770 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Davidoff The Game
150 ml | 206

Popis parfému Davidoff The Game

Sprchový gel pro muže Davidoff The Game je skvělým doplňkem toaletní vody ze stejné řady. Skvěle čistí pokožku těla a zanechává svěží pocit čistoty a dokonalé péče. Kůže je provoněná charismatickou vůní, která je ideální pro sebevědomého muže. Dokonale aromatická a dřevitá vůně zahalí vaše tělo a bude vás doprovázet velmi dlouho.

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.