Davidoff The Game

balzám po holení pro muže 100 ml

1×
Davidoff The Game balzám po holení pro muže 100 ml
Davidoff The Game balzám po holení pro muže 100 ml
100 ml

Kód: DDF0678 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Davidoff The Game
100 ml

Popis parfému Davidoff The Game

Balzám po holení pro muže Davidoff The Game je skvělým doplňkem toaletní vody ze stejné řady. Po nanesení pomůže zklidnit pleť, která je po holení podrážděná a začervenalá. Je osvěžující a voní dřevitou a aromatickou vůní. Ideální pro charismatické a sebevědomé muže.

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff The Game

Přidat novou recenzi

4.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem