Davidoff Silver Shadow

5×
Davidoff Silver Shadow
Davidoff Silver Shadow
100 ml

Kód: DDF0144 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Davidoff Silver Shadow
Složení

Pánská toaletní voda Silver Shadow od značky Davidoff vám dodá notnou dávku sebedůvěry a tajemné smyslnosti. Tato jedinečná vůně dokonale podtrhne vaše charisma a výjimečnou osobnost. Ocitněte se v říši vlastní fantazie, kde nic není nemožné!

  • orientální dřevitě-hřejivá vůně
  • pro sebevědomého, cílevědomého muže
  • ideální celodenní vůně, vhodná především do chladnějšího počasí

Složení vůně:
Z počátku ucítíte specifický závan hořkého pomeranče spolu s hřejivým cedrovým dřevem a výrazným koriandrem. V srdci naleznete nejvybranější koření v podobě šafránu a hřebíčku, který dodá každému muži nádech svůdnosti. V závěru vás, jako smyslný háv, obepne hebký a hřejivý závoj skořice, benzoinu a jantaru.

Složení

Hlava
koriandr, hořký pomeranč, virginský jalovec
Srdce
šafrán, hřebíček, pačuli
Základ
skořice, ambra, dubový mech, benzoin
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Silver Shadow