Davidoff Horizon Extremeparfémovaná voda pro muže

Davidoff Horizon Extreme parfémovaná voda pro muže
Davidoff Horizon Extreme parfémovaná voda pro muže
75 ml

Kód: DDF2140 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Davidoff Horizon Extreme
Složení

Pánská parfémovaná voda Horizon Extreme od značky Davidoff v sobě zachycuje pocit absolutní svobody, nikdy nekončícího dobrodružství a vzrušení z úspěchu. Zakuste i vy na vlastní kůži napětí mezi nebem a Zemí a podtrhněte svého nespoutaného ducha!

  • intenzivní dřevitě-kořeněná vůně
  • pro sebevědomého muže, který miluje dobrodružství
  • vhodná na celodenní nošení, ale i na speciální události

Složení vůně:
Úvod vůně reprezentuje sílu horských vrcholků, kterými neustále vane svěží vítr. Svěžest je podpořena kombinací rozmarýnu, grapefruitu a zázvoru. Srdce a základ vůně stojí pak v opozici ke vzdušností a ztělesňují drsnou přírodu a zemi – naleznete zde akordy cedrového a santalového dřeva, muškátového oříšku, jantaru a kůže, jejichž kombinace je velmi smyslná a mužná.

Složení

Hlava
rozmarýn, zázvor
Srdce
kůže, cedr, nagarmotha, muškátový oříšek
Základ
ambra, santalové dřevo
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Horizon Extreme