530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Davidoff Horizon

balzám po holení pro muže 100 ml

Davidoff Horizon balzám po holení pro muže 100 ml
Davidoff Horizon balzám po holení pro muže 100 ml
Davidoff Horizon balzám po holení pro muže 100 ml
100 ml
891

Kód: DDF1692 | Více než 20 ks skladem
ks
U Vás kurýrem PPL
čtvrtek 25. 10. 2018
Osobní odběr
středa 24. 10. 2018
Davidoff Horizon
100 ml | 891

Popis parfému Davidoff Horizon

Balzám po holení pro muže Davidoff Horizon je velmi dobrým doplňkem toaletní vody ze stejné řady. Uklidňuje podrážděnou pleť po holení a redukuje začervenání. Provoní vaši kůži vůní, která připomíná nekonečnou krajinu, energickou mužnost, svobodu a objevování sebe sama.

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.