Davidoff Cool Water Woman Intense parfémovaná voda pro ženy

10×
Davidoff Cool Water Woman Intense parfémovaná voda pro ženy
Davidoff Cool Water Woman Intense parfémovaná voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 900

Ušetříte 55%
100 ml
850

Kód: DDF04089 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Davidoff Cool Water Woman Intense
Složení

Nechte proudit svým tělem energii přicházející z moře. Jakmile se parfémovaná voda Davidoff Cool Water Woman Intense setká s vašimi smysly, ovládne vás slastná vlna intenzivního potěšení.

  • sladce tropická vůně
  • pro smyslnou a moderní ženu
  • uvedena v roce 2019

Složení vůně
Exotické vonné esence zmocní vaše smysly hned v úvodu, v němž se rozehrají tóny šťavnaté zelené mandarinky. Sladkost zůstává i nadále v popředí, neboť se začnou projevovat akordy lahodného ovoce mangostan. Celou kompozici přivádí k dokonalosti základ tvořený pestrou paletou tropických květů.

Příběh vůně
Dámská varianta parfémované vody Cool Water Intense vznikla proto, aby oslavila ženskost a dopřála ženám okamžitou dávku slastného potěšení. Díky ovocno-květinové kompozici se jí to daří s exotickou šťavnatostí.

Stejně jako v případě pánské Cool Water Intense, také varianta pro ženy obsahuje esenci zelených mandarinek, které byly v souladu s vysokými etickými nároky ručně posbírany v Brazílii. Svou smyslnou tvář propůjčila vůni modelka Vanessa Moody.

Důležitá upozornění:

Hořlavé.

Celý text

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zelená mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mangostan, exotické květinové tóny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevité tóny
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Davidoff

Nadčasová elegance, prvotřídní kvalita a důraz na každý detail. To je značka Davidoff, která odráží životní filozofii svého zakladatele Zina Davidoffa, velkého gentlemana, požitkáře a dobrodruha, který uměl žít skutečně naplno.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. Svou radost ze života rád sdílel s ostatními, a to i prostřednictvím své tvorby. Na prvním místě pro něj vždy byla kvalita, což je patrné i z jeho vůní. První parfém Davidoff spatřil světlo světa roku 1984, nyní jich má značka na kontě několik desítek.

Velkého úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů doslova malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou. Kromě ikonické vůně Davidoff Cool Water, která je v nabídce jak v dámské, tak pánské verzi, vyzkoušejte například pánskou toaletní vodu Davidoff Adventure, Davidoff Champion, Davidoff The Game či Davidoff péči po holení. Dámy si pro změnu přijdou na své například s parfémovanou vodou Davidoff Run Wild.

 

Recenze Davidoff Cool Water Woman Intense10