Davidoff Cool Water Woman Wave

tělové mléko pro ženy 150 ml

Davidoff Cool Water Woman Wave tělové mléko pro ženy 150 ml
Davidoff Cool Water Woman Wave tělové mléko pro ženy 150 ml
319

Ušetříte 38%
150 ml
199

Kód: DDF02814 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Davidoff Cool Water Woman Wave
150 ml | 199

Popis parfému Davidoff Cool Water Woman Wave

Tělové mléko Davidoff Cool Water Woman Wave dokonale doplní vůni ze stejnojmenné řady. Mléko účinně vyživí vaši pokožku a dodá jí tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání bude vaše kůže sametově hebká a neodolatelně jemná.

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Cool Water Woman Wave

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!