Davidoff Cool Water Woman Summer Dive 2011toaletní voda pro ženy

3×
Davidoff Cool Water Woman Summer Dive 2011 toaletní voda pro ženy 100 ml
Davidoff Cool Water Woman Summer Dive 2011 toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: DDF0131 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Davidoff Cool Water Woman Summer Dive 2011
Složení

Davidoff Cool Water Woman Summer Dive 2011 je květinově-ovocná vůně určená pro ženy, které mají dobrodružného ducha. Hledáte to pravé osvěžení pro parné letní dny? Milujete pocit, kdy se ponoříte do jiskřivého a šumícího oceánu a vaše tělo i mysl se zklidní? Právě pro vás je tu limitovaná edice parfému Cool Water Woman Summer Dive 2011!

Specifický ananas a šťavnatý vodní meloun vytváří tu správnou letní kombinaci ovoce, které vás osvěží v prvních momentech, kdy ucítíte vůni léta. Později se ustálí opojné esence květů fialky a lotosu, který dodává parfému charakteristický ženský náboj. Teplé tóny dřeva a výrazný kosatec budou hýčkat vaše tělo a mysl ještě dlouhou dobu.

Parfémy Davidoff jsou výrazem luxusu a elegance ve světě parfémů. Na své si však přijdou i milovníci svěžesti. Důkazem je právě vůně Cool Water Woman Summer Dive 2011, která je další verzí celosvětově oblíbeného parfému Cool Water. Odhodlejte se načerpat energii a zažijte to pravé osvěžení s ryze ženskou vůní Davidoff Cool Water Woman Summer Dive 2011!

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Cool Water Woman Summer Dive 2011