DavidoffCool Water Woman Sea Rose toaletní voda pro ženy

34×
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose toaletní voda pro ženy
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose toaletní voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 570

Ušetříte 64%
100 ml
565

Kód: DDF0704 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Praha
pondělí 20. 9. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 19. 9. 2021

Popis Davidoff Cool Water Woman Sea Rose
Složení

Toaletní voda Davidoff Cool Water Woman Sea Rose je oslavou ryzí čistoty a spontánnosti. Symbolizuje neměnnou krásu ženy procházející se podél břehu moře.

  • svěží květinová vůně s elegantním vyzněním
  • pro moderní romantickou ženu
  • ideální denní vůně, především do teplého počasí

Složení vůně
Nejprve pocítíte smyslné akordy sladké nashi hrušky ve spojení s jemnou fialkou. Po chvíli je doplní květinové srdce z růžových pivoňek a elegantních frézií. Celou vonnou kompozici dotváří základ z pižma a světlého cedrového dřeva, které dodávají toaletní vodě na hloubce a plnosti.

Příběh vůně
Cool Water Woman Sea Rose je následovnicí úspěšné toaletní vody Cool Water Woman z roku 1996. Půvabný flakon rovněž představuje kapku vody, svou jemně růžovou barvou však připomíná světlo za ranního úsvitu. Vůně, která v sobě dokonalým způsobem snoubí jednoduchost s elegancí, byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
hruška, fialka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
frézie, růžová pivoňka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedrové dřevo, pižmo
Druh vůně
květinová

Napsali jsme o Davidoff Cool Water Woman Sea Rose
Články

O značce Davidoff

Nadčasová elegance, prvotřídní kvalita a důraz na každý detail. To je značka Davidoff, která odráží životní filozofii svého zakladatele Zina Davidoffa, velkého gentlemana, požitkáře a dobrodruha, který uměl žít skutečně naplno.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. Svou radost ze života rád sdílel s ostatními, a to i prostřednictvím své tvorby. Na prvním místě pro něj vždy byla kvalita, což je patrné i z jeho vůní. První parfém Davidoff spatřil světlo světa roku 1984, nyní jich má značka na kontě několik desítek.

Velkého úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů doslova malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou. Kromě ikonické vůně Davidoff Cool Water, která je v nabídce jak v dámské, tak pánské verzi, vyzkoušejte například pánskou toaletní vodu Davidoff Adventure, Davidoff Champion, Davidoff The Game či Davidoff péči po holení. Dámy si pro změnu přijdou na své například s parfémovanou vodou Davidoff Run Wild.

 

Recenze Davidoff Cool Water Woman Sea Rose34