Davidoff Cool Water Woman Sea Rosetoaletní voda pro ženy

32×
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose toaletní voda pro ženy
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose toaletní voda pro ženy
Akce
1 570

Ušetříte 67%
100 ml
515

Kód: DDF0704 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Zásilkovna
pondělí 2. 3. 2020
Osobní odběr
neděle 1. 3. 2020
  • Popis parfému
  • Články
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Davidoff Cool Water Woman Sea Rose
Složení

Toaletní voda Davidoff Cool Water Woman Sea Rose je oslavou ryzí čistoty a spontánnosti. Symbolizuje neměnnou krásu ženy procházející se podél břehu moře.

  • svěží květinová vůně s elegantním vyzněním
  • pro moderní romantickou ženu
  • ideální denní vůně, především do teplého počasí

Složení vůně
Nejprve pocítíte smyslné akordy sladké nashi hrušky ve spojení s jemnou fialkou. Po chvíli je doplní květinové srdce z růžových pivoňek a elegantních frézií. Celou vonnou kompozici dotváří základ z pižma a světlého cedrového dřeva, které dodávají toaletní vodě na hloubce a plnosti.

Příběh vůně
Cool Water Woman Sea Rose je následovnicí úspěšné toaletní vody Cool Water Woman z roku 1996. Půvabný flakon rovněž představuje kapku vody, svou jemně růžovou barvou však připomíná světlo za ranního úsvitu. Vůně, která v sobě dokonalým způsobem snoubí jednoduchost s elegancí, byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení

Hlava
fialka, hruška
Srdce
růžová pivoňka, frézie
Základ
cedrové dřevo, pižmo
Druh vůně
květinová

Napsali jsme o Davidoff Cool Water Woman Sea Rose
Články

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Cool Water Woman Sea Rose