Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Caribbean Summer Edition toaletní voda pro ženy

1×
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Caribbean Summer Edition toaletní voda pro ženy 100 ml
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Caribbean Summer Edition toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: DDF2471 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Caribbean Summer Edition
Složení

Toaletní voda Cool Water Woman Sea Rose Caribbean Summer Edition vás v okamžiku přenese na rozpálené písečné pláče Karibiku, které omývají chladivé a nespoutané vlny Tichého oceánu.

  • svěží ovocně-květinová vůně
  • pro optimistickou a hravou ženu
  • ideální na denní nošení, především v teplých dnech

Složení vůně
V úvodu vůně vás okouzlí šťavnatě sladká tangerinka ve spojení s delikátní nashi hruškou. V samém srdci vůně jsou plátky růží, které kompozici přidávají na něžném a romantickém vyznění. Základ je vystavěný na jemném kašmírovém dřevu, díky němuž je vůně velmi svůdná.

Příběh vůně
Cool Water Woman Sea Rose Caribbean Summer je limitovanou letní edicí pro rok 2018 velmi populární osvěžující dámské vůně Cool Water Woman Sea Rose z roku 2013. Zahalte se i vy do oblaku osvěžující a šťavnaté vůně jako stvořené pro prosluněné letní dny plné neopakovatelných zážitků.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
tangerinka, nashi
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kašmírové dřevo
Druh vůně
ovocná, květinová

Napsali jsme o Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Caribbean Summer Edition
Články

O značce Davidoff

Nadčasová elegance, prvotřídní kvalita a důraz na každý detail. To je značka Davidoff, která odráží životní filozofii svého zakladatele Zina Davidoffa, velkého gentlemana, požitkáře a dobrodruha, který uměl žít skutečně naplno.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. Svou radost ze života rád sdílel s ostatními, a to i prostřednictvím své tvorby. Na prvním místě pro něj vždy byla kvalita, což je patrné i z jeho vůní. První parfém Davidoff spatřil světlo světa roku 1984, nyní jich má značka na kontě několik desítek.

Velkého úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů doslova malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou. Kromě ikonické vůně Davidoff Cool Water, která je v nabídce jak v dámské, tak pánské verzi, vyzkoušejte například pánskou toaletní vodu Davidoff Adventure, Davidoff Champion, Davidoff The Game či Davidoff péči po holení. Dámy si pro změnu přijdou na své například s parfémovanou vodou Davidoff Run Wild.

 

Recenze Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Caribbean Summer Edition1