DavidoffCool Water Woman Sea Rose Exotic Summer Limited Edition toaletní voda pro ženy

Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Exotic Summer Limited Edition toaletní voda pro ženy 100 ml
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Exotic Summer Limited Edition toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: DDF1812 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Exotic Summer Limited Edition
Složení

Toaletní voda pro ženy Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Exotic Summer Limited Edition je originální vůně inspirovaná oceánem. Je ideální pro ženy okouzlující a v kontrastu mezi světlými a smyslnými tóny.

Slastné aroma začíná s čerstvou mandarinkou a úchvatné růži. K tomu se po krátké chvíli přidává kašmír a hruška nashi. Vše zakončuje bohatá a jemná květinová kompozice.

Toaletní voda Davidoff evokuje tropický ráj, kde je nedotčený bílý písek a jemně se kymácející palmy. Exotická vůně je vložena do sympatického flakonku, který je diskrétně zdoben malými palmami. Zamilujte si dokonalé aroma této vůně a vydejte se do vašeho ráje každý den.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinko-pomerančové aroma
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kašmírové dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Davidoff

Nadčasová elegance, prvotřídní kvalita a důraz na každý detail. To je značka Davidoff, která odráží životní filozofii svého zakladatele Zina Davidoffa, velkého gentlemana, požitkáře a dobrodruha, který uměl žít skutečně naplno.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. Svou radost ze života rád sdílel s ostatními, a to i prostřednictvím své tvorby. Na prvním místě pro něj vždy byla kvalita, což je patrné i z jeho vůní. První parfém Davidoff spatřil světlo světa roku 1984, nyní jich má značka na kontě několik desítek.

Velkého úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů doslova malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou. Kromě ikonické vůně Davidoff Cool Water, která je v nabídce jak v dámské, tak pánské verzi, vyzkoušejte například pánskou toaletní vodu Davidoff Adventure, Davidoff Champion, Davidoff The Game či Davidoff péči po holení. Dámy si pro změnu přijdou na své například s parfémovanou vodou Davidoff Run Wild.

 

Recenze Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Exotic Summer Limited Edition