Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition

toaletní voda pro ženy 100 ml

3×
Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: DDF2592 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition
100 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition

Toaletní voda Cool Water Woman Caribbean Summer Edition vás v okamžiku přenese na rozpálené písečné pláže Karibiku, které omývají chladivé a nespoutané vlny Atlantického oceánu.

  • svěží ovocně-vodní vůně
  • pro nenuceně elegantní ženu
  • ideální na denní nošení, především v teplých dnech

Složení vůně
Ve svrchních nótách se propojují šťavnaté akordy ananasu a melounu s osvěžujícími lístky máty. V samém srdci vůně jsou konvalinky, díky nimž je toaletní voda velmi elegantní a ženská. Kompozici smyslně podkresluje kořen kosatce v základu.

Příběh vůně
Cool Water Woman Caribbean Summer je limitovanou letní edicí pro rok 2018 dodnes velmi populární svěží dámské vůně Cool Water Woman z roku 1996. Zahalte se i vy do oblaku osvěžující a šťavnaté vůně jako stvořené pro prosluněné letní dny plné neopakovatelných momentů.

Složení

Hlava
ananas, máta, meloun
Srdce
konvalinka
Základ
kořen kosatce
Druh vůně
ovocná, vodní

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition

Přidat novou recenzi

4.0
3 recenze
1
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem