Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition toaletní voda pro ženy

3×
Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition toaletní voda pro ženy
Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition toaletní voda pro ženy
100 ml

Kód: DDF2592 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition
Složení

Toaletní voda Cool Water Woman Caribbean Summer Edition vás v okamžiku přenese na rozpálené písečné pláže Karibiku, které omývají chladivé a nespoutané vlny Atlantického oceánu.

  • svěží ovocně-vodní vůně
  • pro nenuceně elegantní ženu
  • ideální na denní nošení, především v teplých dnech

Složení vůně
Ve svrchních nótách se propojují šťavnaté akordy ananasu a melounu s osvěžujícími lístky máty. V samém srdci vůně jsou konvalinky, díky nimž je toaletní voda velmi elegantní a ženská. Kompozici smyslně podkresluje kořen kosatce v základu.

Příběh vůně
Cool Water Woman Caribbean Summer je limitovanou letní edicí pro rok 2018 dodnes velmi populární svěží dámské vůně Cool Water Woman z roku 1996. Zahalte se i vy do oblaku osvěžující a šťavnaté vůně jako stvořené pro prosluněné letní dny plné neopakovatelných momentů.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
ananas, meloun, máta
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
konvalinka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kořen kosatce
Druh vůně
ovocná, vodní

Napsali jsme o Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition
Články

O značce Davidoff

Nadčasová elegance, prvotřídní kvalita a důraz na každý detail. To je značka Davidoff, která odráží životní filozofii svého zakladatele Zina Davidoffa, velkého gentlemana, požitkáře a dobrodruha, který uměl žít skutečně naplno.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. Svou radost ze života rád sdílel s ostatními, a to i prostřednictvím své tvorby. Na prvním místě pro něj vždy byla kvalita, což je patrné i z jeho vůní. První parfém Davidoff spatřil světlo světa roku 1984, nyní jich má značka na kontě několik desítek.

Velkého úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů doslova malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou. Kromě ikonické vůně Davidoff Cool Water, která je v nabídce jak v dámské, tak pánské verzi, vyzkoušejte například pánskou toaletní vodu Davidoff Adventure, Davidoff Champion, Davidoff The Game či Davidoff péči po holení. Dámy si pro změnu přijdou na své například s parfémovanou vodou Davidoff Run Wild.

 

Recenze Davidoff Cool Water Woman Caribbean Summer Edition3