Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Summer Seas Limited Edition

toaletní voda pro ženy 100 ml

Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Summer Seas Limited Edition toaletní voda pro ženy 100 ml
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Summer Seas Limited Edition toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: DDF1625 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Summer Seas Limited Edition
100 ml

Popis parfému Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Summer Seas Limited Edition

Osvěžující vůně toaletní vody pro ženy Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Summer Seas Edition Limitée vás přenese na úchvatný tropický ostrov. Jiskřivá vůně vás dostane do exotického ráje, probudí vaše sebevědomí a dopřeje dokonalý zážitek.

Její složení se otevírá sofistikovaným a dřevitým kašmírem, vše doplňuje zajímavý kontrast mezi citrusovou svěžestí mandarinky a smyslné růže. Příchuť exoticky může vyzkoušet i vy.

Zářivá a úchvatná toaletní voda vám dopřeje každý den pocit, jako byste se právě přenesli na pláž s vzrostlými palmami a bílým pískem. Vůně je vhodná na každý den a jakoukoliv příležitost.

Složení

Hlava
mandarinka
Srdce
růže
Základ
kašmírové dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Summer Seas Limited Edition

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!