Davidoff Cool Water Night Dive

toaletní voda pro muže 50 ml

Davidoff Cool Water Night Dive toaletní voda pro muže 50 ml
Davidoff Cool Water Night Dive toaletní voda pro muže 50 ml
Davidoff Cool Water Night Dive toaletní voda pro muže 50 ml
Davidoff Cool Water Night Dive toaletní voda pro muže 50 ml
50 ml

Kód: DDF0911 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Davidoff Cool Water Night Dive
50 ml

Popis parfému Davidoff Cool Water Night Dive

Davidoff Cool Water Night Dive z vás udělá charismatického muže, který má možnost poznat chladivé oceánské noci. Aromatická dřevitá vůně s orientálními tóny, jež předkládá mocnou sílu přírody na vlastní kůži. Mystické a silné opojení s přívlastkem studené máty, které vás doslova schladí.

Toaletní voda pro muže Davidoff Cool Water Night Dive je nebezpečným magnetem na ženy. Ty totiž neodolají pistáciovým a mořským tónům ve spojení s ovocným aroma. Navyšte své osobní charisma a podlehněte mořskému kouzlu, které nezná hranic.

Davidoff Cool Water Night Dive o sobě prozradí mnohé již při pohledu na flakónek. Teplé podmořské barvy dokreslující chladivý zážitek, jež na vás čeká po aplikování aromatické vůně. Užívejte si oceánskou pohodu a noční mystický ponor, který nabudí tu správnou atmosféru. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Složení

Hlava
máta, mořské tóny, ovocné tóny, pistácie, řečík lentišek
Srdce
černý pepř, kašmír, šalvěj, tabák
Základ
ambra, dřevité tóny, pižmo, semiš
Druh vůně
dřevitá, vodní

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Cool Water Night Dive

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!