Davidoff Cool Water Woman Night Dive

sprchový gel pro ženy 150 ml

1×
Davidoff Cool Water Woman Night Dive sprchový gel pro ženy 150 ml
Davidoff Cool Water Woman Night Dive sprchový gel pro ženy 150 ml
150 ml

Kód: DDF1051 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Davidoff Cool Water Woman Night Dive
150 ml

Popis parfému Davidoff Cool Water Woman Night Dive

Sprchový gel pro ženy Davidoff Cool Water Night Dive velmi dobře doplňuje toaletní vodu stejné řady. Zanechává pokožku čistou, svěží a zklidněnou. Je plný úžasné vůně, která byla inspirovaná tajemnou nocí a měsíčním světlem. Kombinuje v sobě smyslnost, šarm a sílu. Dodá vám novou energii a chuť do života.

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Cool Water Woman Night Dive

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem