David Beckham Instinctvoda po holení pro muže

5×
David Beckham Instinct voda po holení pro muže
David Beckham Instinct voda po holení pro muže
50 ml
183

Kód: DBM0870 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 24. 2. 2020
Osobní odběr
Již zítra pondělí 24. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému David Beckham Instinct

Voda po holení pro muže David Beckham Instinct skvěle doplňuje toaletní vodu stejné řady. Zklidňuje podrážděnou pleť a zanechává ji svěží a provoněnou vůní, která je plná odvahy a energie. Ideální pro všechny muže, kteří věří svému charakteru a intuici. Probuďte v sobě smyslnost a elegantní mužnost.

O značce David Beckham

Luxus, elegance a svěžest se propojují ve značce David Beckham. Nejslavnější fotbalista světa a jeho obchodní partner Simon Fuller spojili své síly se společností Coty a v roce 2005 představili parfémářskému světu vůni David Beckham Instinct, která nově definovala mužnou eleganci.

David Beckham se narodil v Londýně a po absolvování fotbalové školy v Manchesteru se brzy stal jedním z nejúspěšnějších a nejvíce sledovaných hráčů všech dob. Hrál v takových klubech jako Manchester United nebo Real Madrid. Svou tvář propůjčil mnoha reklamním kampaním a díky svému vzhledu a stylu oblékání se stal také módní ikonou. Jeho osobnost tak reprezentuje nejen fotbal, ale i skvělou módu, luxus nebo extravaganci.

V současnosti pod značkou David Beckham najdete nejen pánské parfémy, ale i David Beckham vody po holení a také dámské vůně, které byly vytvořeny ve spolupráci s Davidovou manželkou Victorií. Každý parfém David Beckham je typický svěžestí a svým aroma vzbuzujícím pocit luxusu.

Recenze David Beckham Instinct