Skip to main content

David BeckhamInspired By Respect deodorant s rozprašovačem pro muže

David Beckham Inspired By Respect deodorant s rozprašovačem pro muže
David Beckham Inspired By Respect deodorant s rozprašovačem pro muže
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
150

Ušetříte 20%
75 ml
120

Skladem | Kód: DBM02137
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant David Beckham Inspired By Respect uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár.

Vlastnosti:

  • zanechává dlouhodobý pocit svěžesti
  • podpoří intenzitu vůně stejné kolekce
  • potěší každého muže

Jak používat:
Můžete opakovat kdykoliv během dne.

Složení

Druh balení
deo s rozprašovačem

Luxus, elegance a svěžest se propojují ve značce David Beckham. Nejslavnější fotbalista světa a jeho obchodní partner Simon Fuller spojili své síly se společností Coty a v roce 2005 představili parfémářskému světu vůni David Beckham Instinct, která nově definovala mužnou eleganci.

David Beckham se narodil v Londýně a po absolvování fotbalové školy v Manchesteru se brzy stal jedním z nejúspěšnějších a nejvíce sledovaných hráčů všech dob. Hrál v takových klubech jako Manchester United nebo Real Madrid. Svou tvář propůjčil mnoha reklamním kampaním a díky svému vzhledu a stylu oblékání se stal také módní ikonou. Jeho osobnost tak reprezentuje nejen fotbal, ale i skvělou módu, luxus nebo extravaganci.

V současnosti pod značkou David Beckham najdete nejen pánské parfémy, ale i David Beckham vody po holení a také dámské vůně, které byly vytvořeny ve spolupráci s Davidovou manželkou Victorií. Každý parfém David Beckham je typický svěžestí a svým aroma vzbuzujícím pocit luxusu.