Vybírejte z těchto kategorií

Tipy na vánoční dárky

Darujte svým blízkým péči o krásu nebo luxusní vůni! Vhodně vybraným parfémem nebo kvalitní kosmetikou potěšíte celou rodinu, kamarády i svou drahou polovičku. Inspirujte se našimi tipy na dárky k Vánocům!

 

V naší široké nabídce dárků najdete něco pro každého. Nabízíme úžasné vánoční dárky pro ženy: skvělé parfémy, originální dárkové sady kosmetiky nebo make-upu i luxusní dárky pro ty nejnáročnější.

Věřte, že i muži ocení jako dárek kosmetiku! Vousáčům můžete nadělit dárkovou sadu péče o jejich pečlivě pěstěné vousy, těm ostatním pak vše pro dokonalé oholení. Skvělým vánočním dárkem jsou sprchové přípravky nebo pánský parfém.

A mysleli jsme i na děti. Ukažte dětem, že koupání a péče tělo mohou být zábava a kupte jim kosmetické balíčky s postavičkami z jejich oblíbených kreslených filmů! Pro malé holčičky máme i dětské parfémy nebo úžasné ozdoby do vlasů.

Nechte se zlákat našimi voňavými dárky k Vánocům, potěšte své blízké a nezapomeňte ani na sebe! Vonná svíčka nebo relaxační koupelové přípravky vás skvěle naladí na tu pravou vánoční pohodu!

celý text skrýt text

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Značka

Zobrazit další …

12 3 18

12 3 4 5 18 Zobrazit další