Dana Tabu

deospray pro ženy 150 ml

2×
Dana Tabu deospray pro ženy 150 ml
Dana Tabu deospray pro ženy 150 ml
deospray pro ženy 150 ml

Kód: DAN0023 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dana Tabu
deospray pro ženy 150 ml

Popis parfému Dana Tabu

Deospray pro ženy Dana Tabu patří do legendární řady vůní jedné z nejstarších značek parfémů. Exotické orientální vůně Tabu značky Dana již od roku 1932 symbolizují smyslnost a vášeň.

Dana Tabu je luxusní směsí orientálních vůní. Vytvořil ji slavný návrhář vůní Jean Carles, známý svými úchvatnými kreacemi z neobvyklých materiálů. Svůdná orientálně květinová vůně Tabu se otevírá svěžími citrusovými a kořeněnými notami, které zdůrazňují krásu bohatého květinového srdce s jasmínem, ylang-ylang, růží a narcisem. Hřejivý orientální základ vůně zahrnuje tóny jantaru, pryskyřice, cibetek a vzácných dřev.

Dana Tabu deospray od značky inspirované krásou řecké bohyně Danaé vás udrží po celý den svěží a obklopenou originální orientální vůní.

O značce Dana

Parfémy Dana | Dana - vůně inspirované božskou krásou. Španělská značka parfémů Dana patří k těm s nejdelší historií. Již více než 80 let je zárukou kvality a originality nejen vůní, ale i dalších kosmetických produktů.
Značka Dana je pojmenována po řecké bohyni Danaé a čerpá inspiraci z jejího příběhu. Danaé, matka slavného mytologického hrdiny Persea, svou nesmírnou krásou zlákala nejvyššího boha Dia. Její jméno je symbolem ženské krásy.
Historie značky Dana se píše již od roku 1932, kdy ji v Barceloně založil v oblasti parfémů zkušený Javier Serra. Brzy pak působení značky přesunul do Paříže. Serra byl přesvědčen, že skutečnou krásu lze nejlépe vyjádřit prostřednictvím spojení umění, kultury a mytologie. Na základě této filozofie vytvořil značku s přístupem zdůrazňujícím spolupráci s těmi nejtalentovanějšími lidmi, vytváření originálních produktů a jejich stylové balení.
Značka Dana přesunula své ředitelství ještě několikrát a postupně také rozšířila portfolio o další produkty kromě parfémů. Díky velkému množství úspěšných vůní a svým kosmetickým produktům pro péči o pleť a osobní péči se v průběhu 70. letech značka stala jednou z největších společností světového průmyslu produktů pro krásu.
Původní vize Javiera Serry žije dodnes. Značka Dana stále vytváří produkty zaměřené na krásu, originalitu a vzrušení. Od první vůně značky Dana, dnes již klasického parfému Tabu od slavného návrháře vůní Jeana Carlese, jich pod hlavičkou této renomované značky vzniklo již několik desítek. Kromě již zmíněného Jeana Carlese se na nich podílel také Loc Dong.
Dana – vůně pro bohyně a mytické hrdiny.

Recenze Dana Tabu

Přidat novou recenzi

5.0
2 recenze
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem