Dana English Leather kolínská voda pro muže

 • Dana English Leather kolínská voda pro muže
 • Dana English Leather kolínská voda pro muže 1
 • Dana English Leather kolínská voda pro muže 2
 • Dana English Leather kolínská voda pro muže 3
   více

  Varianty Dana English Leather

  • Dana English Leather kolínská voda pro muže 100 ml kolínská voda pro muže 100 ml  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: DAN0027

  Nahoru

  Popis parfému Dana English Leather

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Kolínská voda pro muže Dana English Leather je určena pro skutečné esenciální gurmány. Lehce zakouřená příchuť uspokojí opravdové elegány, jež sází na svůj šarm a sebevědomí. Okořeňte si život za přispění pronikavých a povzbuzujících tónů, které se vám stanou vlastní. Buďte zkrátka IN.

  Dana English Leather je kolínská voda pro muže, s níž docílíte velice oslnivého a dominantního aromatu. Může za to především citrus v kombinaci s kosatcem nebo cedrovým dřevem. Opojný lektvar, s nímž vynikne vaše přirozená mužnost. Není nic krásnějšího, než esenciální poznání sebe sama.

  Kolínská voda pro muže Dana English Leather je uložena v zajímavém flakónku, kde tvoří největší dominantu červený nápis a dřevěný uzávěr. Toužíte-li z pohledu vybrané vůně po originalitě a tradiční nadčasovosti, není nic lepšího, než tento pronikavý elixír mládí. Získejte nový životní směr.

  Nahoru

  O značce Dana

  Parfémy Dana | Dana - vůně inspirované božskou krásou. Španělská značka parfémů Dana patří k těm s nejdelší historií. Již více než 80 let je zárukou kvality a originality nejen vůní, ale i dalších kosmetických produktů.Značka Dana je pojmenována po řecké bohyni Danaé a čerpá inspiraci z jejího příběhu. Danaé, matka slavného mytologického hrdiny Persea, svou nesmírnou krásou zlákala nejvyššího boha Dia. Její jméno je symbolem ženské krásy.Historie značky Dana se píše již od roku 1932, kdy ji v Barceloně založil v oblasti parfémů zkušený Javier Serra. Brzy pak působení značky přesunul do Paříže. Serra byl přesvědčen, že skutečnou krásu lze nejlépe vyjádřit prostřednictvím spojení umění, kultury a mytologie. Na základě této filozofie vytvořil značku s přístupem zdůrazňujícím spolupráci s těmi nejtalentovanějšími lidmi, vytváření originálních produktů a jejich stylové balení.Značka Dana přesunula své ředitelství ještě několikrát a postupně také rozšířila portfolio o další produkty kromě parfémů. Díky velkému množství úspěšných vůní a svým kosmetickým produktům pro péči o pleť a osobní péči se v průběhu 70. letech značka stala jednou z největších společností světového průmyslu produktů pro krásu.Původní vize Javiera Serry žije dodnes. Značka Dana stále vytváří produkty zaměřené na krásu, originalitu a vzrušení. Od první vůně značky Dana, dnes již klasického parfému Tabu od slavného návrháře vůní Jeana Carlese, jich pod hlavičkou této renomované značky vzniklo již několik desítek. Kromě již zmíněného Jeana Carlese se na nich podílel také Loc Dong. Dana – vůně pro bohyně a mytické hrdiny.

  Nahoru

  Dana English Leather recenze

  Co si o Dana English Leather myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu