DanaNavy For Men kolínská voda pro muže

   • Dana Navy For Men kolínská voda pro muže
   • Dana Navy For Men kolínská voda pro muže 1
   • Dana Navy For Men kolínská voda pro muže 2
   • Dana Navy For Men kolínská voda pro muže 3
   • Dana Navy For Men kolínská voda pro muže 4
     více

    Varianty Dana Navy For Men

    • Dana Navy For Men kolínská voda pro muže 100 ml kolínská voda pro muže 100 ml 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     Kód: DAN0028

     249 Kč

     Hlídat dostupnost

    Nahoru

    Popis parfému Dana Navy For Men

    Hodnocení

    Vzhled flakonu

    Výdrž vůně

    Intenzita

    Celkový dojem

    Složení

    Hlava

    Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle. Více informací

    leknín, šalvěj, mandarinka

    Srdce

    Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny. Více informací

    jalovec, levandule, muškátový oříšek

    Základ

    Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den. Více informací

    pižmo, kůže

    Pikantní kolínská voda pro muže Dana Navy For Men je bylinným elixírem pro silné jedince, jež si zakládají na své veřejné prezentaci. Smyslná a elegantní esence plná čerstvosti, odhodlání a jedinečnosti. Vůně naznačující nekoneční příběh, který můžete prožívat od samotného prvopočátku.

    Dana Navy For Men je kolínská voda, u níž převládá touha po elegantním osvěžení. Je to muškátový oříšek, jalovec, šalvěj nebo kůže, jež z vás udělají skutečného muže, který se chce zalíbit. S pomocí této esence máte šanci vyniknout kdekoliv. Zaujměte ženské pokolení tím nejlahodnějším způsobem.

    Dana Navy For Men je kolínská voda, která má tmavě modrou barvu a jednoduchou podobu. Propracovaná kompozice, v níž naleznete odhodlání, sebejistotu a smyslnost. Užijte si tohoto spojení plnými doušky. Získejte potřebnou životní sílu a moc.

    Nahoru

    O značce Dana

    Parfémy Dana | Dana - vůně inspirované božskou krásou. Španělská značka parfémů Dana patří k těm s nejdelší historií. Již více než 80 let je zárukou kvality a originality nejen vůní, ale i dalších kosmetických produktů.Značka Dana je pojmenována po řecké bohyni Danaé a čerpá inspiraci z jejího příběhu. Danaé, matka slavného mytologického hrdiny Persea, svou nesmírnou krásou zlákala nejvyššího boha Dia. Její jméno je symbolem ženské krásy.Historie značky Dana se píše již od roku 1932, kdy ji v Barceloně založil v oblasti parfémů zkušený Javier Serra. Brzy pak působení značky přesunul do Paříže. Serra byl přesvědčen, že skutečnou krásu lze nejlépe vyjádřit prostřednictvím spojení umění, kultury a mytologie. Na základě této filozofie vytvořil značku s přístupem zdůrazňujícím spolupráci s těmi nejtalentovanějšími lidmi, vytváření originálních produktů a jejich stylové balení.Značka Dana přesunula své ředitelství ještě několikrát a postupně také rozšířila portfolio o další produkty kromě parfémů. Díky velkému množství úspěšných vůní a svým kosmetickým produktům pro péči o pleť a osobní péči se v průběhu 70. letech značka stala jednou z největších společností světového průmyslu produktů pro krásu.Původní vize Javiera Serry žije dodnes. Značka Dana stále vytváří produkty zaměřené na krásu, originalitu a vzrušení. Od první vůně značky Dana, dnes již klasického parfému Tabu od slavného návrháře vůní Jeana Carlese, jich pod hlavičkou této renomované značky vzniklo již několik desítek. Kromě již zmíněného Jeana Carlese se na nich podílel také Loc Dong. Dana – vůně pro bohyně a mytické hrdiny.

    Nahoru

    Hodnocení Dana Navy For Men

    Co si o Dana Navy For Men myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší