Dana Black Lace

toaletní voda pro ženy 60 ml

Dana Black Lace toaletní voda pro ženy 60 ml
Dana Black Lace toaletní voda pro ženy 60 ml
60 ml

Kód: DAN0049 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Dana Black Lace

Exotická toaletní voda Dana Black Lace je pro ženy, které milují svěžest a čerstvost lahodných dřevitých tónů. Moderní vůně pro mladé dívky, jež se chtějí oddávat nezapomenutelné a tajemné noci. Smyslná a poutavá kompozice, s níž se stanete nepřemožitelnou kráskou se vším, co má mít.

Dana Black Lace je toaletní voda pro ženy, jež si přejí pracovat na své esenciální nespoutanosti a vonné prezentaci. Docílit toho můžete prostřednictvím černé růže, bergamotu, červených bobulí nebo santalového dřeva. Načerpejte vůni lesních a exotických dálek, které se ve vás doslova zakoření.

Flakónek toaletní vody pro ženy Dana Black Lace má průhlednou barvu a luxusní křivky. Pýchou samotného těla je především do černa laděný uzávěr. Inspirujte se ve své přirozené kráse a vyjádřete vnitřní pocity. Spojte dokonalé umění s nekonečným elixírem mládí, jež vás nezradí.

Složení

Hlava
bergamot, bobule, čaj
Srdce
fialka, květ afrického pomerančovníku, leknín, růže
Základ
dřevité tóny, ebenové dřevo, santalové dřevo, šeřík
Druh vůně
květinová

O značce Dana

Parfémy Dana | Dana - vůně inspirované božskou krásou. Španělská značka parfémů Dana patří k těm s nejdelší historií. Již více než 80 let je zárukou kvality a originality nejen vůní, ale i dalších kosmetických produktů.
Značka Dana je pojmenována po řecké bohyni Danaé a čerpá inspiraci z jejího příběhu. Danaé, matka slavného mytologického hrdiny Persea, svou nesmírnou krásou zlákala nejvyššího boha Dia. Její jméno je symbolem ženské krásy.
Historie značky Dana se píše již od roku 1932, kdy ji v Barceloně založil v oblasti parfémů zkušený Javier Serra. Brzy pak působení značky přesunul do Paříže. Serra byl přesvědčen, že skutečnou krásu lze nejlépe vyjádřit prostřednictvím spojení umění, kultury a mytologie. Na základě této filozofie vytvořil značku s přístupem zdůrazňujícím spolupráci s těmi nejtalentovanějšími lidmi, vytváření originálních produktů a jejich stylové balení.
Značka Dana přesunula své ředitelství ještě několikrát a postupně také rozšířila portfolio o další produkty kromě parfémů. Díky velkému množství úspěšných vůní a svým kosmetickým produktům pro péči o pleť a osobní péči se v průběhu 70. letech značka stala jednou z největších společností světového průmyslu produktů pro krásu.
Původní vize Javiera Serry žije dodnes. Značka Dana stále vytváří produkty zaměřené na krásu, originalitu a vzrušení. Od první vůně značky Dana, dnes již klasického parfému Tabu od slavného návrháře vůní Jeana Carlese, jich pod hlavičkou této renomované značky vzniklo již několik desítek. Kromě již zmíněného Jeana Carlese se na nich podílel také Loc Dong.
Dana – vůně pro bohyně a mytické hrdiny.

Recenze Dana Black Lace

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!