da VinciUomo mýdlo na holení

3×
da Vinci Uomo mýdlo na holení
da Vinci Uomo mýdlo na holení
4894 40 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: DAV1662
Dárek pro vás
Kosmetiku a elektro pro muže vám nyní doručíme bez poštovného k nákupu nad 599 Kč.

Popis:
Mýdlo na holení da Vinci Uomo tvoří velké množství příjemně vonící pěny. Má optimální účinek na pleť a vousy a podporuje holení.

Vlastnosti:

  • snadno tvoří pěnu
  • dodává příjemný pocit na pleti

Jak používat:
Pomocí štětky na holení vytvořte pěnu a naneste na obličej. Po holení štětec pečlivě opláchněte. Pak ho nechte úplně vyschnout štětinami dolů.

Vlastnosti

Konzistence
mýdlo
Typ pleti
pro všechny typy pleti

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!