da Vinci Synique

štětec na rty

da Vinci Synique štětec na rty
da Vinci Synique štětec na rty
9677

Kód: DAV1728 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky da Vinci alespoň za 590 Kč a dostanete navíc praktické čisticí mýdlo na jejich údržbu zdarma. Proměňte líčení v umělecké dílo s da Vinci!

Popis produktu da Vinci Synique

Štětec da Vinci Synique je dokonalým pomocníkem pro preciznější a komfortnější aplikaci všech typů rtěnek a lesků.

Vlastnosti:

  • přesně definované okraje štětce pro perfektní kontury
  • speciální tvar štětce je uzpůsoben pro pohodlné nanášení
  • aplikace štětcem zajišťuje dlouhodobější výdrž rtěnky/lesku

Materiél:

  • mimořádně jemná syntetická vlákna
  • elegantní dřevěná rukojeť 

Jak používat:
Naberte štětcem zvolený produkt a začněte s aplikací vždy od středu rtů. Postupně rtěnku či lesk rozmazávejte až k jejich vnější hraně rtů. Pro získání ostrých kontur použijte špičku štětce k definování linie rtů.

Doporučujeme štětec prát každé 2–3 týdny čisticím mýdlem da Vinci.  

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!