da Vinci Styleštětec na stínování a přechody

4×
da Vinci Style štětec na stínování a přechody
da Vinci Style štětec na stínování a přechody
4197
281

Kód: DAV01774 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra čtvrtek 26. 11. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 26. 11. 2020

Popis produktu da Vinci Style

Ráda zkoušíte nové looky při líčení svých očí? Pak by vám neměl chybět štětec na stínování a přechody da Vinci Style. Má high-tech syntetická vlákna, která dokonale imitují přírodní štětiny. Postarají se tak bezchybnou a rovnoměrnou aplikaci očních stínů a dokonalé rozmazání přechodů bez jakéhokoli podráždění očního okolí.

Vlastnosti:

  • ultra jemná vlákna jsou vyrobena pomocí nejvyspělejší technologie
  • zajistí maximální šetrnost a zároveň efektivitu líčení
  • tvar a zkosení štětin usnadní dokonalé rozetření očních stínů
  • vhodné pro osoby citlivé či alergické na přírodní vlákna
  • vysoká odolnost umožní pravidelné čištění bez poškození
  • vhodné pro vegany

Materiál:

  • High-Tech syntetická vlákna – dokonale imitují přírodní štětiny a zajistí tak bezchybnou a rovnoměrnou aplikaci

Jak používat:
Naberte štětcem stíny a vykreslete stín v ohybu oka do tvaru oblouku. Anebo použijte pro rozostření hranice mezi aplikovanými stíny.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Style4