da Vinci Style aplikátor na oční stíny

3×
da Vinci Style aplikátor na oční stíny
da Vinci Style aplikátor na oční stíny
3727
75

Kód: DAV01780 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis da Vinci Style

Rozšiřte svou sbírku štětců a vytvořte si ještě dokonalejší pohled. Aplikátor na oční stíny da Vinci Style s jemnou bílou „rubicell“ pěnou umožní přesnou aplikaci a nanesení přiměřeného množství produktu bez iritace okolí očí pro profesionální výsledek líčení.

Pěna „rubicell“ je navržená pro přesnou a intenzivní aplikaci pudrových či krémových produktů, zvláště efektivní je pro aplikaci glitterů a třpytivých produktů.

Vlastnosti:

  • zajistí maximální šetrnost a zároveň efektivitu líčení
  • kulatý tvar a povrch pěny umožní přesnou aplikaci očních stínů
  • ideální pro pudrové, krémové a střpytivé stíny
  • vhodné pro osoby citlivé či alergické na přírodní vlákna
  • vysoká odolnost umožní pravidelné čištění bez poškození
  • vhodné pro vegany

Materiál:

  • jemná „rubicell“ pěna je ideální pro dosažení intenzivního efektu

Jak používat:
Aplikátorem naberte stíny a naneste přímo na oční víčko.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Style3