da Vinci Selection štětec na pudr maxi

Značka: da Vinci

Varianty da Vinci Selection

 • da Vinci Selection štětec na pudr maxi 9923 (Powder Brush Extra Large Oval Brown Mountain Goat Hair)štětec na pudr maxi 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  9923 (Powder Brush Extra Large Oval Brown Mountain Goat Hair)
  Kód: DAV1630

Nahoru

Popis kosmetiky da Vinci Selection

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Štětec da Vinci Selection pokryje obličej rovnoměrnou vrstvou kompaktního nebo sypkého pudru a přitom zachová jeho přirozený odstín. Sjednocuje strukturu pleti a zabraňuje vzniku nežádoucích tmavých skvrn. Štětec da Vinci Selection má velkou plochu štětin, díky kterým je nanášení pudru na obličej jednoduchou záležitostí pár okamžiků. Přírodní štětiny poskytují stabilní a hladké nanesení pudru a jeho dlouhotrvající přilnutí k pleti. Štětec da Vinci Selection má speciálně rozšířenou rukojeť, díky které se dá pohodlně kamkoliv postavit.

Vlastnosti:

 • pokryje pleť rovnoměrnou vrstvou pudru
 • sjednotí strukturu pleti
 • nedrolí pudr během nanášení
 • má velkou plochu štětin pro snadnější aplikaci
 • zajistí dlouhotrvající přilnutí pudru k pleti

Materiál:

 • přírodní štětiny z horské kozy – jsou velmi jemné a skvěle drží mikročástečky pudru

Jak používat:

Naberte pudr štětcem, přeneste jej na obličej a jemnými tahy je roztírejte směrem ven z obličeje do ztracena.

Nahoru

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Už sám název vypovídá o inspiraci u těch nejlepších. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje svoje počátky už od konce 19. století. Profesionální štětce vyrábí zruční řemeslníci nejen pro vizážisty, ale také pro malíře, nehtové designéry nebo dentální laboratoře. Všechny výrobky spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály a také syntetická vlákna nejvyšších kvalit. Věřili byste, kolik druhů srsti může posloužit k výrobě štětců? V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů a nechybějí ani koňské žíně. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci. Syntetická vlákna už ale díky novým technologiím vyrovnávají krok s přírodními materiály. Svědčí o tom i celá úspěšná výrobní řada da Vinci. Dokonalý kosmetický štětec netvoří pouze použitá vlákna, ale také rukojeť. I zde je třeba dbát na řemeslnou pečlivost a ergonomické tvary pro co nejlepší komfort při používání. Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití.Ve výrobní řadě da Vinci Classics najdete například štětec na oční stíny, štětec na make-up a krémovou tvářenku, štětec na pudr i štětec na rty. Exkluzivní řada da Vinci Kabuki nabízí štětce v sadě s koženými nebo kovovými pouzdry. Další nepostradatelné výrobky najdete v řadách da Vinci Professional nebo da Vinci Basic. Věnujte pozornost jedinečnému štětci da Vinci Rondo, který představuje revoluci v líčení! Byl speciálně vyvinut pro nanášení jak sypkých a kompaktních pudrů, tak i tekutého a krémového make-upu. Mimořádná univerzálnost z něj činí favorita mezi štětci. Díky kombinaci syntetických vláken zajišťuje dokonalé rozetření make-upu, rovnoměrné nalíčení, sjednocení struktury pleti a zachování velmi přirozeného vzhledu.   Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

 

Nahoru

Hodnocení da Vinci Selection

Co si o da Vinci Selection myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%