da Vinci Classic Rondoštětec na make-up a pudr

6×
da Vinci Classic Rondo štětec na make-up a pudr
da Vinci Classic Rondo štětec na make-up a pudr
9465

Kód: DAV1624 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu da Vinci Classic Rondo

Štětec na make-up a pudr Da Vinci Rondo Foundation je vyrobený unikátním postupem ze dvou typů jemných a odolných syntetických vláken (tzv. duo-fibre). Make-up je díky štětci nanesen v tenké, ale souvislé vrstvě, takže působí přirozeně a dochází i k výrazné úspoře používaného líčidla.

Vlastnosti:

  • k nanášení tekutých i pastózních make-upů, pudrů i tvářenek
  • snadná aplikace, jemné štětiny

Materiál:

  • dřevěná rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů, černě leskle lakovaná
  • dva typy syntetického vlákna

Jak používat:
Naberte malé množství make-upu, pudru nebo tvářenky na štětec a jemně jej rozetřete krouživými pohyby do ztracena. Pro snadnější aplikaci naneste make-up na hřbet ruky a nabírejte jej z ní.

Štětec pravidelně ošetřujte pomocí rekondičního mýdla da Vinci cca 1× za měsíc, pokud jej používáte profesionálně, tak 1× za 14 dní.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Classic Rondo6