da Vinci Professionalzahnutý štětec na oční linky

1×
da Vinci Professional zahnutý štětec na oční linky
da Vinci Professional zahnutý štětec na oční linky
46135

Kód: DAV1650 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu da Vinci Professional

Popis:
Štětec na oční linky da Vinci Professional je určen speciálně pro precizní nanášení očních linek. Specifické zahnuté tvarování štětin usnadňuje aplikaci. Model s ohybem umožňuje práci blízko k make-up zrcadlu a je ideální pro detailní tahy i v koutku oka. Elastická vlákna sobola jsou ideální pro detailní práci. 

Se štetcem da Vinci Professional vykreslíte oční linky snadno a přesně.

Vlastnosti:

  • přesná aplikace, snadno se nanáší jemné i větší linky
  • zajistí perfektní a trvalou linii očních linek

Materiál:

  • dřevěná esagonální rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů, leskle černě lakovaná
  • vlas – vlas ruského červeného sobola s mimořádnou elasticitou, kaligrafickou přesností a čistotou tahu

Jak používat:
Naberte malé množství tekuté nebo krémové linky na štětec a vykreslete linku dle potřeby. Štětec vymývejte pomocí speciálního mýdla da Vinci Classic 1x za měsíc. Pokud jej používáte profesionálně, tak 1x za 14 dní.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Professional1