da Vinci Professionalštětec na rty

3×
da Vinci Professional štětec na rty
da Vinci Professional štětec na rty
Doprava zdarma
9620
334

Kód: DAV1648 | Více než 5 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu da Vinci Professional

Popis:
Štětec na rty Da Vinci Professional je určen pro nanášení rtěnky nebo lesku. Jeho specifické tvarování s hustými štětinami usnadňuje aplikaci požadovaného produktu a elastická vlákna jsou ideální pro detailní a precizní práci.

Budete mít pod kontrolou množství rtěnky, které nanášíte, a vaše rty budou neodolatelné. S da Vinci Professional štětcem vykreslíte vaše rty do svůdných tvarů snadno a bez námahy. Speciální tvar je ideální pro pokrytí plochy rtů i pro přesné obrysy.

Vlastnosti:

  • spolehlivě aplikuje rtěnku a lesk na rty

Materiál:

  • dřevěná esagonální rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů lakovaná leskle černě
  • vlas – exkluzivní vlas ruského červeného sobola, který má mimořádnou elasticitu

Jak používat:
Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na rty dle potřeby. Použijte hranu štětce k vytvoření kontur a plochu štětce k vyplnění rtů. Štětec vymývejte pomocí speciálního rekondičního mýdla da Vinci 1x za měsíc, pokud jej používáte profesionálně, tak 1x za 14 dní.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Professional