da Vinci Professionalštětec na oční linky

1×
da Vinci Professional štětec na oční linky
da Vinci Professional štětec na oční linky
Doprava zdarma
43730
229

Kód: DAV1651 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
úterý 7. 4. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 4. 2020

Popis produktu da Vinci Professional

Plochý šikmý zkosený štětec da Vinci Professional má speciálně sešikmená syntetická vlákna, která zaručují přesné nanesení tekutých i krémových očních linek.

Zajistí zvýraznění přirozeného tvaru očí a přesné orámování tenkou linkou. Vlákna jsou  velmi jemné ale pevně elastické, díky tomu je nanášení barvy precizní a jednoduché. Obkreslí oči jak jemnou, tak i výraznější linkou a dá se použít i jako štěteček na zvýraznění obočí.

Štětec da Vinci Professional zaručuje dlouhotrvající přilnutí linek k očnímu víčku a tu nejsnadnější aplikaci, jakou si jen dovedete představit.

Vlastnosti:

  • zvýrazní tvar očí precizní linkou
  • vhodný pro jemné i silnější linky
  • zaručuje přesné nanesení bez přetahování a rozmazávání
  • vhodný i pro zvýraznění obočí

Materiál:

  • dlouhá dřevěná esagonální rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů
  • jemný elastický syntetický vlas

Jak používat:
Naberte malé množství tekuté nebo krémové linky na štětec a vykreslete konturu kolem očí dle potřeby. Štětec vymývejte pomocí speciálního mýdla da Vinci Classic 1x za měsíc, pokud jej používáte profesionálně, tak 1x za 14 dní.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Professional

tracking pixel