da Vinci Professional

zkosený štětec na oční štíny

da Vinci Professional zkosený štětec na oční štíny
da Vinci Professional zkosený štětec na oční štíny
da Vinci Professional zkosený štětec na oční štíny
da Vinci Professional zkosený štětec na oční štíny
43930

Kód: DAV1649 | Toto zboží není momentálně k dispozici
da Vinci Professional
43930

Popis kosmetiky da Vinci Professional

Popis:
Kulatý zkosený šikmý štětec da Vinci Professional pro vykreslení velkých ploch očního víčka je nejvhodnější pro práškové oční stíny. Skvěle vytváří čitelný přechod i na velkých plochách.

Hodí se zejména pro kouřové líčení a styly které vychází z modelace očnicového oblouku. Ideální je pro smíchání očního stínu v záhybu víčka díky jeho šikmé hraně.

Vlastnosti:

  • ideální pro vykreslení velkých ploch očního víčka
  • poskytuje obzvláště jemnou aplikaci
  • dřevěná esagonální rukojeť zabraňuje kutálení

Materiál:

  • rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů, leskle černě lakovaná
  • vlas – exkluzivní vlas ruského tmavého sobola

Jak používat:
Naberte na štětec malé množství očního stínu a naneste na víčko. Štětec vymývejte pomocí speciálního rekondičního mýdla da Vinci cca 1x za měsíc. Pokud jej používáte profesionálně, tak čistěte cca 1x za 14 dní.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!